• Sobota, 19 października 2019
  • Godz. 19:14
  • Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, Ziemowita
  • Czytających: 589
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zapowiedź niedzielnych spotkań klasy B

Wiadomości: klasa B
Piątek, 21 marca 2014, 20:34
Aktualizacja: 20:36
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze występujący w najniższej klasie rozgrywkowej w naszym regionie po raz kolejny na murawę wybiegną już w najbliższą niedzielę, 23 marca.

17. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - LKS Wiśniowa 23 marca, 12:00
Błyskawica Kalno - LKS Piotrowice Świdnickie 23 marca, 11:00
Orzeł Witoszów - Grom Panków 23 marca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Zieloni Mokrzeszów 23 marca, 12:00
Błękitni Słotwina - Płomień Dobromierz 23 marca, 11:00
Sokół Kostrza - Zjednoczeni Gościsław 23 marca, 11:00
Herbapol Stanowice - Wodospad Zastruże 23 marca, 11:00
Zryw Łażany - Kłos Lutomia 23 marca, 11:00

Tabela
1. LKS Wiśniowa----------17 - 46 - 75-15
2. Wierzbianka------------16 - 42 - 60-20
3. Herbapol Stanowice---16 - 34 - 69-27
4. LKS Marcinowice-------17 - 28 - 35-29
5. LKS Piotrowice Ś.------16 - 27 - 55-40
6. Grom Panków----------17 - 27 - 28-39
7. Błękitni Słotwina-------16 - 25 - 33-26
8. Kłos Lutomia------------16 - 25 - 43-34
9. Orzeł Witoszów--------16 - 23 - 35-37
10. Zieloni Mokrzeszów--16 - 21 - 39-47
11. Zryw Łażany----------16 - 20 - 31-33
12. Zjed. Gościsław------16 - 17 - 43-50
13. Błyskawica Kalno-----16 - 15 - 36-48
14. Sokół Kostrza---------15 - 11 - 32-39
15. Wodospad Zastruże 16 - 6 - 15-104
16. Płomień Dobromierz 16 - 6 - 20-61

15. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Błękitni Książnica - Ślężanka Tąpadła 23 marca, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Piast Jaźwina
Orzeł Piława Dolna - LKS II Bystrzyca Górna 23 marca, 12:00
Płomień Sokolniki - Sparta Oleszna 23 marca, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - LKS Dobrocin 23 marca, 14:00
Dąb Mościsko - Victoria Tuszyn 23 marca, 14:00
LKS Gilów - Gryf Burkatów 23 marca, 11:00

Tabela
1. Victoria Tuszyn-------14 - 38 - 61-17
2. Orzeł Piława Dolna--14 - 30 - 40-23
3. LKS Dobrocin---------13 - 29 - 45-24
4. Ślężanka Tąpadła----14 - 26 - 42-20
5. LKS II Bystrzyca G.--14 - 23 - 38-26
6. Sparta Oleszna-------14 - 21 - 26-26
7. Klub. Roztocznik------14 - 21 - 40-43
8. Dąb Mościsko---------13 - 21 - 28-23
9. Gryf Burkatów--------14 - 17 - 28-29
10. Płomień Sokolniki----14 - 12 - 24-40
11. Błękitni Książnica----14 - 11 - 13-22
12. LKS Gilów-------------14 - 11 - 26-47
13. Piast Jaźwina--------14 - 10 - 25-57
14. Orzeł Przerzeczyn--14 - 3 - 20-59

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group