• Sobota, 19 października 2019
  • Godz. 19:14
  • Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, Ziemowita
  • Czytających: 589
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zapowiedź piłkarskiej okręgówki oraz klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 12 października 2012, 20:23
Aktualizacja: 20:24
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend na murawie po raz kolejny pojawią się piłkarze walczący o punkty na boiskach klasy okręgowej oraz klas A i B.

10. kolejka wałbrzyskiej okręgówki
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Zjednoczeni Żarów 14 października, 15:00
Pogoń Pieszyce - Iskra Jaszkowa Dolna 13 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków 14 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria Świebodzice 13 października, 15:00
Piławianka Piława Górna - Unia Złoty Stok 14 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie - Stal Świdnica 14 października, 15:00
Bielawianka II Bielawa - Trojan Lądek Zdrój 14 października, 11:00
Pauzuje MKS Szczawno-Zdrój

Tabela okręgówki
1. Piławianka--------8 – 21 – 22:11

2. MKS---------------9 – 19 – 18:15
3. Zjednoczeni Ż----9 – 18 – 23:11
4. Stal----------------8 – 17 – 16:6
5. Iskra---------------9 – 13 – 22:21
6. Trojan-------------8 – 12 – 19:24
7. Karolina-----------8 – 11 – 20:16
8. Unia---------------8 – 11 – 14:13
9. Bielawianka II---8 – 10 – 18:27
10. Victoria-----------9 – 8 – 9:20
11. Kryształ-----------8 – 8 – 13:15
12. LKS---------------8 – 8 – 12:12
13. Grom--------------9 – 8 – 15:17
14. Pogoń-------------9 – 7 – 13:17
15. Zjednoczeni Ś----8 – 6 – 11:20

Górnik II Wałbrzych wycofał się z rozgrywek

10. kolejka I grupy klasy A
Biały Orzeł Mieroszów - Górnik Boguszów-Gorce 14 października, 15:00
Czarni Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych 14 października, 11:00
Cukrownik Pszenno - Rawa Boleścin 14 października, 15:00
Nysa Kłaczyna - Granit Roztoka 14 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Głuszyca 14 października, 15:00
Victoria II Świebodzice - Zieloni Mrowiny 14 października, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Wenus Nowice 14 października, 15:00
Gwarek Wałbrzych - Skalnik Czarny Bór 14 października, 11:00

Tabela grupy I klasy A
1. Cukrownik---------9 – 22 – 29:12

2. Skalnik-------------9 – 21 – 16:8
3. Gwarek-------------9 – 17 – 23:14
4. Czarni--------------9 – 17 – 23:22
5. Sudety-------------9 – 15 – 22:14
6. Granit--------------9 – 14 – 18:19
7. Włókniarz---------9 – 13 – 22:15
8. Górnik-------------9 – 13 – 14:11
9. Rawa---------------9 – 13 – 25:24
10. Zdrój--------------9 – 13 – 17:13
1. Biały Orzeł--------9 – 11 – 11:16
12. Nysa---------------9 – 11 – 14:21
13. Zieloni-------------9 – 9 – 18:23
14. Victoria II---------9 – 7 – 11:24
15. Wenus------------9 – 5 – 14:26
16. Zagłębie----------9 – 2 – 6:20

10. kolejka grupy II klasy A
Ślęża Ciepłowody - Wieża Rudnica 14 października, 15:00
Lechia II Dzierżoniów - Orzeł Mąkolno 14 października, 11:00
Koliber Uciechów - Delta Słupice 14 października, 12:00
Zgoda Grodziszcze - Czarni Sieniawka 14 października, 15:00
Błękitni Niedźwiedź - Polonia Ząbkowice Śląskie 14 października, 15:00
Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 14 października, 15:00
Niemczanka Niemcza - Skałki Stolec 14 października, 15:00
Błękitni Owiesno - Zieloni Łagiewniki 14 października, 15:00

Tabela grupy II klasy A
1. Skałki------------9 – 27 – 44:3

2. Sparta------------9 – 21 – 41:12
3. Polonia-----------9 – 18 – 23:9
4. Niemczanka-----9 – 17 – 30:11
5. Lechia II---------9 – 15 – 33:25
6. Zieloni------------9 – 15 – 20:21
7. Zgoda------------9 – 14 – 21:15
8. Koliber------------9 – 11 – 18:17
9. Boxmet-----------9 – 11 – 9:20
10. Delta------------9 – 10 – 21:31
11. Błękitni O-------9 – 10 – 13:22
12. Orzeł------------9 – 10 – 14:31
13. Ślęża-------------9 – 9 – 10:18
14. Wieża------------9 – 7 – 9:31
15. Czarni-----------9 – 6 – 7:23
16. Błękitni N-------9 – 3 – 11:35

10. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
WKS Goczałków - Spółdzielca Marcinowice 14 października, 14:00
Błękitni Słotwina - Granit Rogoźnica 14 października, 11:00
Unia Jaroszów - LKS Wiśniowa 14 października, 11:00
Tęcza Bolesławice - Wierzbianka Wierzbna 14 października, 11:00
Płomień Dobromierz - Orzeł Witoszów 14 października, 11:00
Wodospad Zastruże - Herbapol Stanowice 14 października, 11:00
Grom Panków - LKS Piotrowice Świdnickie 14 października, 11:00
Błyskawica Kalno - Zryw Łażany 14 października, 11:00

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------9 – 25 – 32:13

2. Unia--------------9 – 19 – 31:9
3. WKS-------------9 – 19 – 30:11
4. Błękitni----------9 – 18 – 20:14
5. Wierzbianka-----9 – 17 – 25:20
6. Herbapol--------9 – 16 – 25:19
7. LKS W-----------9 – 16 – 27:19
8. Spółdzielca------9 – 15 – 22:17
9. Błyskawica------9 – 12 – 24:22
10. Zryw------------9 – 11 – 20:17
11. Płomień--------9 – 10 – 24:20
12. Orzeł------------9 – 10 – 15:19
13. Grom-----------9 – 7 – 8:25
14. Wodospad-----9 – 6 – 7:33
15. Granit----------9 – 4 – 22:43
16. LKS PŚ---------9 – 0 – 6:37

10. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Kłos Lutomia - Ślężanka Tąpadła 14 października, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS II Bystrzyca Górna 14 października, 14:00
Victoria Tuszyn - Sparta Ostroszowice 14 października, 15:00
LKS Gilów - Sparta Oleszna 14 października, 11:00
Zryw Gola Świdnicka - Orzeł Piława Dolna 14 października, 11:00
LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 14 października, 14:00
Płomień Makowice - Gryf Burkatów 14 października, 11:00
Dąb Mościsko - Piast Jaźwina 14 października, 14:00

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------9 – 25 – 40:2

2. Orzeł PD-----------9 – 24 – 40:11
3. Klubokawiarnia---9 – 24 – 39:11
4. Płomień------------9 – 21 – 41:20
5. Victoria------------9 – 19 – 24:11
6. LKS II--------------9 – 17 – 30:17
7. Sparta Ostr.-------9 – 16 – 19:20
8. Dąb----------------9 – 12 – 26:28
9. Sparta Ol.----------9 – 11 – 25:23
10. Gryf---------------9 – 10 – 16:26
11. Ślężanka----------9 – 10 – 20:35
12. Piast---------------9 – 9 – 12:29
13. LKS G.------------9 – 7 – 18:28
14. LKS D.------------9 – 3 – 12:38
15. Orzeł PZ----------9 – 3 – 6:44
16. Kłos---------------9 – 0 – 6:34

7. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Husaria Grzędy - Płomyk Borówno 14 października, 14:00
Zieloni Mokrzeszów - Unia Bogaczewice 14 października, 12:00
Berit Głuszyca - Podgórze Wałbrzych 14 października, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie - Joker Jaczków 14 października, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Iskra Witków Śląski 14 października, 11:00
Pauzuje KS Walim

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. KS-----------------6 – 16 – 27:4

2. Górnik NM--------5 – 15 – 18:2
3. Iskra--------------5 – 12 – 30:7
4. Joker--------------5 – 12 – 17:10
5. Podgórze---------5 – 11 – 28:3
6. Berit---------------6 – 7 – 12:18
7. Unia--------------5 – 6 – 9:14
8. Płomyk------------6 – 5 – 8:12
9. Zieloni------------6 – 1 – 5:30
10. Grodno-----------5 – 1 – 6:24
11. Husaria----------6 – 0 – 4:40

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~tyr 12-10-2012 21:02
Livescore ze spotkania Karolina-Victoria na www.facebook.com/mkskarolina Serdecznie zapraszamy!
~tyr 13-10-2012 16:51
Karolina - Victoria 3:2 (2:1)
~sda 13-10-2012 19:28
Żarów wygrał w Ścinawce 3:1 i został liderem, do meczu Piławy
~ 13-10-2012 20:15
ścinawka - żarów 1-3 bramki korbecki , zyl , dopieralski
~ 13-10-2012 21:19
kogo to obchodzi.
~ 13-10-2012 21:46
jak ciebie to nie obchodzi to po h.j sie pytasz???!!!!!
~pilawianka 14-10-2012 18:01
Piławianka:Unia Złoty Stok 1;1
~gama 14-10-2012 20:58
Lks Bystrzyca Górna 1-2 Grom Witków :)
~10 :) 16-10-2012 15:43
Tęcza do awansu!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group