Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 535
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „W stronę ciepła”

Sobota, 16 września 2017, 15:37
Autor: red
Świdnica: Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „W stronę ciepła”
Fot. organizatorzy
W ramach kampanii edukacyjnej pn. „Mądrze ogrzewaMY w Świdnicy” w sobotę, 23 września zorganizowana zostanie gra miejska "W stronę ciepła", której głównym tematem będzie walka z niską emisją.

Jej uczestnicy będą musieli rozwiązać zadania zlokalizowane na terenie Świdnicy. Dotyczyć one będą ochrony powietrza, niskiej emisji oraz proekologicznych źródeł ciepła. W grze udział wziąć mogą osoby fizyczne, zarówno pełnoletnie, jak i niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat oraz osoby prawne firmy, instytucje, itp.

Głównym zadaniem będzie uzupełnienie brakujących elementów specjalnego hasła, poprzez odnajdywanie kolejnych stanowisk gry oraz wykonywanie poleceń asystentów. Każda drużyna otrzyma zestaw materiałów i wskazówek. Zadania będą dostępne na stanowiskach gry na obszarze miasta. Start zaplanowano na świdnickim Rynku (główne wejście do Teatru Miejskiego) w sobotę, 23 września o godz. 10.00. Informacje z dojściem do pierwszego punktu z zadaniem, drużyny otrzymają wraz z pakietem startowym.

Warto wziąć udział w rozgrywkach, bowiem na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, między innymi plecaki turystyczne i sprzęt sportowy. Ponadto, spośród wszystkich uczestników gry zostanie wyłoniona jedna osoba, która najszybciej i poprawnie odpowie na zadane pytania i otrzyma nagrodę specjalną – rower.

Do udziału w zabawie można zgłaszać drużyny pięcioosobowe (z pełnoletnim kapitanem drużyny) na adres: m.maslowska@abrys.pl, do 19 września. W przypadku, gdy w dniu zamknięcia zgłoszeń mailowych nie zostanie przekroczona liczba 50 osób, możliwe będzie zapisanie się bezpośrednio na stanowisku startowym.

Regulamin udziału w grze oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Urzędu Miejskiego w Świdnicy www.um.swidnica.pl w zakładce – Mądrze ogrzewamy w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group