Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 727
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zapraszamy do udziału w konkursie na eko–dopingowanie zawodników 3. RST Półmaratonu Świdnickiego

Środa, 27 września 2017, 16:26
Aktualizacja: Czwartek, 28 września 2017, 16:28
Autor: red
Świdnica: Zapraszamy do udziału w konkursie na eko–dopingowanie zawodników 3. RST Półmaratonu Świdnickiego
Fot. organizatorzy
W sobotę, 4 listopada odbędzie się 3.RST Półmaraton Świdnicki, w którym udział weźmie ponad dwa tysiące zawodników oraz liczna grupa kibiców i mieszkańców naszego miasta.

Aby stworzyć w Świdnicy niezapomnianą atmosferę sportowego święta zachęcamy najmłodszych mieszkańców, czyli przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, do udziału w konkursie na eko - dopingowanie. Jego celem jest promocja aktywnego stylu życia, ekologii, dbania o środowisko naturalne oraz nauka kulturalnego i kreatywnego wspierania sportowców.

Uczestnikami konkursu mogą być zorganizowane grupy kibiców świdnickich placówek oświatowych, liczące minimum 15 osób i mające pełnoletniego opiekuna. Ich zadaniem będzie m.in. wykonanie i wyeksponowanie co najmniej jednego eko-hasła związanego z „Czystą Świdnicą” , czyli promowaniem czystego środowiska, selektywnej zbiórki odpadów w połączeniu z aktywnym stylem życia.

Oprócz aspektów wychowawczych, konkurs to także atrakcyjne nagrody dla placówek. Przewidziane są one dla 5 grup, które uzyskają największą ilość głosów. Wygrać będzie można sprzęt sportowy i elektroniczny o następującej wartości:

I miejsce - 2000 zł

II miejsce - 1500 zł

III miejsce - 1000 zł

IV miejsce - 750 zł

V miejsce - 500 zł

O wyborze zwycięzców zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 3. RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca, która ogłosi wyniki do 10 listopada br.

Zgłoszenia do udział w konkursie, według załączonego wzoru, należy wysłać do 13 października na adres r.werner@um.swidnica.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group