Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 847
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lutomia Dolna: Zapraszamy na giełdę edukacyjną do Lutomi Dolnej

Środa, 6 marca 2019, 17:34
Autor: red
Lutomia Dolna: Zapraszamy na giełdę edukacyjną do Lutomi Dolnej
Fot. Gmina Świdnica
13 marca odbędzie się XVII Giełda Edukacyjna. W budynku Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej lokalne szkoły ponadpodstawowe (ponadgimnazjalne) będą promować aktualną ofertę edukacyjną dla szkół podstawowych i gimnazjalistów.

- Poprzez takie działania młodzież ma okazję spotkać się bezpośrednio przedstawicielami konkretnych szkół, dzięki czemu ich decyzje staną się mądre i przemyślane. We współczesnym świecie bardzo istotną kwestią jest prawidłowo wybrana szkoła, a w przyszłości zawód, który stanowi gwarancję pewnego zadowolenia czy samorealizacji Młodzież kończąca szkołę podstawową i gimnazjum jest w takim wieku, że wymaga jeszcze podpowiedzi i wskazania ścieżki, która pomoże doprowadzić do osiągnięcia wysokiego standardu życiowego – mówi Elżbieta Dolińska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej.

Uczniowie potrzebują informacji na temat szkół, a także możliwości, jakie będą mieć po ich ukończeniu.
- Ważna jest znajomość rynku pracy oraz zawodów poszukiwanych. Często uczniowie mają problem z odpowiedzią na pytania dotyczące zainteresowań, predyspozycji. Dlatego ważne jest, aby uczniowie skorzystali z oferowanej pomocy – dodaje Edyta Zerka Szkolny Doradca Zawodowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas VIII szkoły podstawowej i uczniów klas III gimnazjum wraz z rodzicami na XVII Giełdę Edukacyjną do Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej. Życzymy właściwych decyzji życiowych i mobilności zawodowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group