Niedziela, 14 czerwca
11°C Jelenia Góra

Zapraszamy na jogę do parku

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W każdy wakacyjny poniedziałek i piątek odbywają się bezpłatne zajęcia jogi w Parku Miejskim w Świebodzicach.

Potrzebny jest do tego jedynie wygodny strój i mata. Joga, jak wiadomo, przywraca harmonię ducha i ciała, nie jest wymagająca jeśli chodzi o sprawność fizyczną, a do tego wspaniale relaksuje i odpręża.

Pierwsze zajęcia odbyły się 4 lipca, kolejne już w najbliższy piątek, 8 lipca.

Zapraszamy przez całe wakacje, do 29 sierpnia – zawsze o godz. 18:00.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka