Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Zapraszamy na targi do Trutnova

Piątek, 1 lutego 2019, 11:46
Autor: red
Urząd Miejski w Świdnicy zaprasza 7 firm do bezpłatnego udziału w Regionalnej Wystawie ”TARGI KARKONOSKIE”, która odbędzie się w dniach od 30 kwietnia do 1 maja 2019 roku w Trutnovie.

O wystawie: Na wiosennej edycji Targów Karkonoskich obecne będą firmy działające na pograniczu polsko-czeskim w branży budowlanej, ogrodniczej i wyposażenia wnętrz. Reprezentowane będą grupy producentów, hurtowników i sprzedawców detalicznych. Wystawa będzie stanowić znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów proponowanych przez wystawców.

Dlaczego warto wziąć udział w wystawie?

Taka formuła prezentacji to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych oraz klientów w jednym miejscu i czasie.

Koszty: Udział w wystawie gospodarczej jest bezpłatny. Uczestnikom przysługuje standardowe stoisko wystawiennicze, wpis do katalogu uczestników, pomoc przy rejestracji i podczas trwania wystawy oraz zakwaterowanie i częściowe wyżywienie dla obsługi stoiska.

Miejsce: Trutnov/ Centrum Wolnego Czasu UFFO

Rejestracja: Zapisy na wyjazd przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Świdnicy w pokoju 201, w godzinach od 8.00 do 15.00. W wystawie może wziąć udział 7 polskich wystawców. O wyjeździe decydować będzie więc kolejność zgłoszeń. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wystawie prosimy o kontakt telefoniczny: 74/ 856 28 89 lub mailowy: m.babisz@um.swidnica.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group