Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 998
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Zapraszamy na zajęcia popołudniowe do SOKiBP

Czwartek, 8 września 2016, 9:25
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Zapraszamy na zajęcia popołudniowe do SOKiBP
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć popołudniowych odbywających się w Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej.

Proponowane zajęcia skierowane są zarówno do dzieci, jak i do młodzieży, która pragnie rozwijać swoje zainteresowania. Na chętnych czekają zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne (sekcja plastyczna, sekcja origami), talent muzyczny (nauka śpiewu, nauka gry na pianinie, keyboardzie i gitarze), a także zdolności taneczne (formacja taneczna „Fart”).

Dzięki dodatkowym zajęciom dzieci nie tylko pielęgnują swoje pasje, ale mają również okazję poznania rówieśników, mających podobne zainteresowania. Ponadto zajęcia popołudniowe są dla dzieci doskonałą okazją do nauki, która nie opiera się na przymusie zewnętrznym, lecz odwołuje się do potencjału podopiecznych, dzięki czemu staje się bardziej efektywna. Zachęcamy rodziców, którzy chcą zatroszczyć się o rozwój artystyczny swoich dzieci do zaznajomienia się z ofertą płatnych i bezpłatnych zajęć popołudniowych na stronie internetowej ośrodka kultury oraz do kontaktu z sekretariatem SOKiBP.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group