Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 920
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zaproszenie na Dzień Kobiet

Wtorek, 25 lutego 2014, 14:05
Aktualizacja: 14:07
Autor: red.
Świdnica: Zaproszenie na Dzień Kobiet
Fot. organizator
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie z terenu całego powiatu do udziału w obchodach Dnia Kobiet. – Zachęcamy Panie do udziału w spotkaniach, które są organizowane specjalnie z myślą o nich, aby choć na chwilę mogły oderwać się od codziennych spraw i obowiązków i zadbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie – mówi wicestarosta świdnicki Alicja Synowska.

- Zapraszamy 7 marca, w godzinach od 16.00 do 18.00, do sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury na bezpłatne badania wzroku, słuchu, pomiaru cukru i cholesterolu we krwi oraz badania ciśnienia tętniczego. Chętne Panie będą mogły skorzystać z porady dietetyka a później wziąć udział w debacie na temat opieki nad osobami chorymi w kontekście rodziny i osób, które tę opiekę sprawują. Wprowadzeniem do debaty będzie projekcja filmu „Nie zapomnij mnie”, natomiast zwieńczeniem wieczoru będzie koncert zespołu Ariel Ramirez Tango Quartet y Mas – zaprasza wicestarosta świdnicki Alicja Synowska.

8 marca z kolei zapraszamy wszystkie Panie do Galerii Świdnickiej, w godzinach 15.00 – 18.00, na cykl wydarzeń pod nazwą „Bądź piękna na wiosnę”, w którego skład wejdą między innymi: pokaz mody, pokaz najnowszych trendów w kosmetyce i fryzjerstwie, demonstracje aranżacji stołów i potraw, masaże, pokaz udzielania pierwszej pomocy, warsztaty rękodzieła i występy artystyczne. Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem Dnia Kobiet jest Liga Kobiet Polskich Koło Świdnica. Współorganizatorzy to: Powiat Świdnicki, Miasto Świdnica, Gmina Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury i Galeria Świdnicka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group