Tym razem nasi piechurzy wędrowali w Górach Orlickich. Pokonali trasę: Sołtysia Kopa - Orlica - Masarykova chata - Pod Hutniczą Kopą - Zieleniec Schronisko Orlic.
Koło PTTK "Żarodreptaki" Żarów dziękują wszystkim uczestnikom za wspólne dreptanie.
Zrzeszeni w kołach PTTK to ludzie niezwykle przyjaźni, oddani turystyce i krajoznawstwu, ceniący aktywne formy wypoczynku. Miło przebywać wśród takich ludzi. Dlatego, jeśli masz wolny czas nie zastanawiaj się, tylko dołącz do grupy Koło PTTK "Żarodreptaki" Żarów.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.