Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów: Droga w remoncie

Czwartek, 28 kwietnia 2016, 13:26
Autor: opr. red.
Żarów: Żarów: Droga w remoncie
Fot. www.um.zarow.pl
Najbardziej zniszczony odcinek drogi przy ul. Łokietka w Żarowie doczekał się remontu. Pełna dziur i nierówności droga przy żarowskim Polo Markecie zyska nową nawierzchnię. Prace remontowe właśnie się rozpoczęły i potrwają najprawdopodobniej do końca miesiąca.

- Remont swoim zakresem obejmie odcinek od skrzyżowania z ulicą Piastowską na długości około 70 metrów przed sklepem Polo Market w Żarowie. Droga od początku tego sezonu nie była modernizowana, była w bardzo złym stanie technicznym i wymagała najpilniejszego remontu. W ramach prac rozebrana zostanie stara nawierzchnia betonowa, wykonana nowa podbudowa oraz ułożona na tym odcinku nowa warstwa bitumiczna. Prace pochłoną ponad 60 tysięcy złotych i zostaną w całości sfinansowane ze środków własnych budżetu gminy Żarów - wyjaśnia Wojciech Lesiak z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Odcinek drogi przy ul. Łokietka w Żarowie był od dłuższego czasu wielką bolączką kierowców. Zwłaszcza, że jest to droga, na której panuje duży ruch. Już za kilka dni kierowcy będą mogli przejechać tamtędy bez obawy o swoje auto, bo poprawi się komfort jazdy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group