Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 924
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów – ferie ma półmetku

Poniedziałek, 20 lutego 2017, 16:36
Aktualizacja: Wtorek, 21 lutego 2017, 9:48
Autor: red
Żarów: Żarów – ferie ma półmetku
Fot. UM Żarów
Minął już pierwszy tydzień zimowego wypoczynku dla uczniów. Niestety nie ma śniegu, ale za to dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia przygotowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu, żarowską bibliotekę, grupy zajęciowe na świetlicach wiejskich i Żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja".

Najmłodsi nie mogą więc narzekać na nudę. Tegoroczne ferie w żarowskiej bibliotece upływają pod hasłem "Zima to ferii czas, biblioteka czeka, odwiedź nas".

Zajęcia plastyczne, integracyjne i konkursy. Jest w czym wybierać. - Tegoroczna oferta ferii w bibliotece cieszy się dużym zainteresowaniem. Codziennie rozbrzmiewa w bibliotece gwar i śmiech dzieci, które chętnie uczestniczą w naszych zajęciach. Tradycyjnie nie brakowało zajęć plastycznych, podczas których dzieci tworzyły walentynkowe kartki. Wybrano cztery pierwsze miejsca, ale każdy został nagrodzony poczęstunkiem. Wspólnie tworzyliśmy także prace z kawałków materiałów, które na czas trwania zajęć plastycznych, przekształciły odział dziecięcy w istną pracownię krawiecką. W związku z tym, że rok 2017 jest ogłoszony "Rokiem Wisły", na zajęciach połączyliśmy zabawę z nauką.

Na dużej mapie Polski zaznaczyliśmy linię Wisły, omawiając jej położenie. Każdy kolorował również swoją małą wersję mapki. Odbyły się także konkursy: karaoke i "językołamacze". Zajęcia wciąż trwają! Codziennie dzieci biorą udział w zabawach grupowych (rzucanie kółkami, łapki, kalambury, baba jaga patrzy, kolory, zanuć, układają puzzle), a także grają w gry komputerowe oraz planszowe. Dołącz do nas, nie nudź się w domu! - zachęca Stanisława Biernacka dyrektor żarowskiej biblioteki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group