Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 568
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Pasowani na przedszkolaków

Wiadomości: Żarów
Poniedziałek, 23 listopada 2015, 6:50
Aktualizacja: 7:19
Autor: opr.red.
Fot. www.um.zarow.pl
Występy artystyczne, egzamin z posiadanych umiejętności i pasowanie olbrzymią kredką. Trzylatki z grupy "Kubusia Puchatka" wstąpiły już w szeregi przedszkolnej społeczności. Wspólnie z gronem żarowskiego Bajkowego Przedszkola w czwartek, 19 listopada otuchy dzielnym maluchom dodawali również zaproszeni rodzice, opiekunowie i dziadkowie. Nie mogło ich zabraknąć w tym wyjątkowym dniu.

- To był ważny dzień dla naszych najmłodszych - mówiła Elżbieta Wierzyk, dyrektor żarowskiej placówki. - Dzieci były bardzo przejęte wystąpieniem, rodzice nieco zestresowani, ale wszystko poszło bardzo dobrze. Dziś ten pierwszy najważniejszy egzamin zdawała grupa "Kubusia Puchatka", a kilka dni wcześniej grupa "Elfików". To była wyjątkowa chwila dla nich, zwłaszcza, że świętowaliśmy dziś również pierwsze urodziny naszego Kubusia Puchatka. Dlatego nie zabrakło urodzinowego tortu, przygotowanego dla wszystkich uczestników spotkania.

Dzielne maluchy wystąpiły z programem artystycznym, recytując wierszyki i śpiewając piosenki. Nie zabrakło również tanecznych popisów, które gromko oklaskiwali zgromadzeni goście. - Muszę przyznać, że bardzo podobał mi się cały występ. Jestem pełen podziwu dla waszych umiejętności i cierpliwości - chwalił dzieci burmistrz Leszek Michalak, który również obdarował maluchy słodkimi upominkami. Dzieci na pewno na długo zapamiętają ten dzień pełen wrażeń.

W końcu są prawdziwymi przedszkolakami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group