Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów: Przy świątecznym stole

Czwartek, 24 grudnia 2015, 8:50
Autor: opr.red.
Żarów: Żarów: Przy świątecznym stole
Fot. www.um.zarow.pl
Udekorowana choinka, wspólne kolędowanie, jasełka w wykonaniu dzieci z grupy zajęciowej z Siedlimowic, opłatek, barszcz z uszkami i oczywiście prezenty dla każdego. Tego wszystkiego nie zabrakło na spotkaniu wigilijnym dzieci uczęszczających na zajęcia do świetlic wiejskich.

Wspólnie z dziećmi przy stole wigilijnym zasiedli również burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki, sekretarz gminy Sylwia Pawlik, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny, żarowscy radni, radna powiatowa Urszula Ganczarek, dyrektorzy szkół, opiekunowie grup zajęciowych na świetlicach wiejskich i przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej. - To wyjątkowa wigilia dla wszystkich podopiecznych naszych grup zajęciowych. Serdecznie dziękuję za Waszą obecność i cieszę się, że dziś mogliśmy zasiąść do wspólnego stołu - mówiła w trakcie spotkania Anita Denes-Ziemkiewicza kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Staropolskim zwyczajem podzielono się także opłatkiem, jednak zanim to nastąpiło ksiądz Tomasz Krupnik odczytał słowa Ewangelii według św. Łukasza. Tuż po wieczerzy wigilijnej dzieci z grupy zajęciowej Euroclub z Siedlimowic zaprosiły wszystkich do wspólnego kolędowania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group