Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 843
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów: Studentki świętowały Dzień Kobiet

Poniedziałek, 7 marca 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Żarów: Żarów: Studentki świętowały Dzień Kobiet
Fot. www.um.zarow.pl
Każda okazja jest dobra, aby spotkać się i wspólnie bawić. Wiedzą o tym dobrze studenci żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy wykorzystują każdą wolną chwilę na wspólne integracyjne spotkania. Każdego roku świętują także Dzień Kobiet.

Na zorganizowanej wczoraj uroczystości, razem z paniami bawili się także panowie. Tutaj, w szeregach żarowskiej uczelni również nie brakuje panów, którzy chcą się bawić i spędzać czas w swoim towarzystwie. Dzień Kobiet panie tradycyjnie świętowały w auli żarowskiego gimnazjum. W ten jedyny dzień w roku, w Dzień Kobiet wszystkie przyjmowały życzenia. Były słodkie upominki, które na ich ręce składali burmistrz Leszek Michalak, Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i zastępca dyrektora Tomasz Pietrzyk, który od niedawna pełni tę funkcję. Nie zabrakło również niespodzianek przygotowanych przez panów uczęszczających na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. - Nasze studentki potrafią dobrze się bawić, dlatego, przy takich okazjach, jak chociażby Dzień Kobiet spotykamy się i świętujemy we wspólnym gronie. Niech żałuje ten, kto postanowił pozostać w domu, dobra zabawa, dobre towarzystwo i chwile spędzone wśród przyjaciół to największa przyjemność i prezent jaki możemy zrobić samemu sobie - mówiła Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

O tym, że żarowskie seniorki są pomysłowe i kreatywne nikogo nie trzeba przekonywać. Na każdym kroku udowadniają, że trzeci wiek również odmładza.- Jesteście przebojowe i doskonale radzicie sobie w każdej roli. Znajdujecie na wszystko czas. Cieszę się, że mogę świętować razem z Wami i jednocześnie dziękuję, że grono tych najaktywniejszych wciąż się powiększa. Życzę wszystkiego, co najlepsze. Pogody ducha i siły, bo okazuje się, że kobiece możliwości są duże, a ramiona choć kruche wiele potrafią znieść. W sile kobiety podobno jest siła mężczyzny. I takiej siły na kolejne lata, drogie panie, z całego serca Wam życzę - mówił podczas świętowania Dnia Kobiet przez słuchaczki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group