Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 1007
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów też z WOŚP

Wtorek, 25 stycznia 2022, 17:52
Autor: red
Żarów: Żarów też z WOŚP
Fot. UM Żarów
Żarów po raz kolejny przyłączy się do największej na świecie Orkiestry. Jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poświęcony jest zakupowi sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

- Po rocznej przerwie ponownie możemy spotkać się z Wami i wspólnie kwestować na rzecz Fundacji WOŚP. Tym razem zapraszamy na ulicę Piastowską 10, gdzie zostanie zorganizowane wydarzenie plenerowe. Startujemy o godzinie 16.00. Będzie radośnie, kolorowo i głośno, tak jak przystało na jubileuszowy finał - mówią organizatorzy. Nie zabraknie kawiarenki, w której żarowianie będę mogli zakupić ciasta upieczone przez członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Do orkiestry dołączają w tym roku strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie gminy Żarów. Na scenie zaprezentują się Żarowska Orkiestra Dęta, Kids Dance, chór kameralny Senyor-Ryci, zespół Korney, a przed samą licytacją na scenie pojawi się żarowianka Marta Kurzeja.

Około godziny 19.00 rozpocznie się licytacja. Fanty i vouchery cały czas do nas spływają. Do tej pory darczyńcy przekazali wiele cennych przedmiotów. Wśród nich są m.in.: piekarnik przekazany przez Electrolux Świdnica, voucher na sesję fotograficzną od Małgorzaty Niewady, płyty Marty Kurzei wydane specjalne na 30. finał WOŚP, zdjęcia z autografami Patryka Klimali i Pawła Fajdka, oryginalne wośpowe gadżety, a wśród nich koszulki, kalendarze, niemowlęce body, notesy, magnesy, koncertowe płyty DVD, obrazy autorstwa Marty Górskiej, maskotki wykonane przez Elżbietę Kulas i wiele, wiele innych. I jak zapewniają organizatorzy tegorocznego finału, nie są to ostatnie gadżety przekazane na aukcję. - Ofiarodawcy nie raz potrafili nas pozytywnie zaskoczyć i na sam koniec pojawić się z atrakcyjnymi przedmiotami - mówią organizatorzy finału.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15.00-18.00 – loteria fantowa w siedzibie Biblioteki Publicznej w Żarowie

ulica Piastowska 10 |SCENA

16:00 - Żarowska Orkiestra Dęta

16:40 - Kids Dance

17:00 - chór kameralny Senyor-Ryci

18:00 - zespół Korney

18:40 - mini koncert Marty Kurzei

19:00 - licytacja

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group