Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Czwartek, 12 stycznia 2017, 7:48
Autor: red
Żarów: Żarów zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Fot. organizatorzy
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka znów zagra dla dzieci i seniorów. Tradycyjnie do największej publicznej zbiórki przyłączy się również Żarów.

W niedzielę, 15 stycznia na ulice miasta i okolicznych wsi wyjdą wolontariusze wyposażeni w czerwone serduszka-naklejki i identyfikatory, którzy będą zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

- Zapraszamy serdecznie na 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, jak zawsze zaczniemy grać rano w Bajkowym Przedszkolu, a w godzinach popołudniowych czekamy na wszystkich w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Bądźmy razem w tę niedzielę i zagrajmy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia opieki medycznej seniorom - zaprasza Beata Jurczak szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żarowie.

WOŚP "BAJKOWE PRZEDSZKOLE" 15 stycznia godz. 10.00-12.30

W programie: jasełka w wykonaniu 5-latków "Tygryski", rozdanie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu "Choinka Bożonarodzeniowa" przez Burmistrza Miasta Leszka Michalaka, aukcja choinek, piernikowych serc i masek karnawałowych, kiermasz kartek okolicznościowych, świąteczna kawiarenka (pączki - specjalność kuchni przedszkola, ciasta - specjalność mam), zabawy i gry zręcznościowe, zajęcia artystyczne.

GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU 15 stycznia godz. 16.00-19.00 (hala sportowa przy ul. Piastowskiej 10a)

godz. 16.00 Wielka Orkiestra Dęta w Żarowie

godz. 16.40 Młode talenty z pracowni gitarowej GCKiS

godz. 17.00 Chór Senyor-Rici

godz. 17.20 Mała Akademia Muzyki

godz. 17.40 Zumba Kids

godz. 18.00 Pokaz akrobatyki sportowej

godz. 18.15 Licytacja

godz. 19.00 Światełko do nieba

Ponadto zabawy dla najmłodszych, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn, tort z okazji 25. Finału WOŚP, loteria fantowa i wiele innych niespodzianek. Na licytacji biografia Roberta Lewandowskiego z autografem piłkarza od posłanki Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej, koszulka Patryka Klimali piłkarza Jagielloni Białystok z autografami wszystkich zawodników, koszulka z autografem Moniki Pyrek, wspólna rozgrywka w kręgle z Leszkiem Michalakiem, plenerowy pokaz filmowy Fundacja InicjatywaB, rodzinna sesja fotograficzna od Małgorzaty Niewady, wyjątkowy herb Zjednoczonych Żarów i turkawki przyjaźni przygotowane przez Pracownię Stylu Zuzanna Urbanik i wiele innych. Nie zabraknie także pysznego domowego ciasta, które będą serwować panie z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
- W tym roku państwo Iwona i Witold Markiewiczowie przekazali na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy młyn w Siedlimowicach. Osoba, która wygra licytację zostanie na jeden dzień młynarzem i pod czujnym okiem właścicieli zgłębi wiedzę na temat pracy w młynie. Oczywiście dla zwycięzcy zostaną przygotowane liczne niespodzianki - mówi Tomasz Pietrzyk zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group