Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarowskie Biegi Strefowe

Czwartek, 25 sierpnia 2016, 15:54
Aktualizacja: 15:56
Autor: red
Żarów: Żarowskie Biegi Strefowe
Fot. UM Żarów
Wyścig rowerowy, marsz Nordic Walking, biegi dla najmłodszych, bieg na 5 km i w końcu rywalizacja na dystansie 10 kilometrów. Tak zapowiadają się Żarowskie Biegi Strefowe. Imprezę sportową zaplanowano na październik. Właśnie ruszyła rejestracja.

Z okazji XV-lecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" już 2 października wszyscy miłośnicy biegów będą mogli spróbować swoich sił w dwóch dystansach: 5 i 10 kilometrów. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Start i metę biegu zaplanowano w Parku Miejskim, a trasa posiada urozmaicony profil i przebiega drogami o zróżnicowanej nawierzchni: asfalt, drogi szutrowe, gruntowe i polne.
- Zachęcam mieszkańców naszej gminy do współudziału w tym wydarzeniu. Uczcijmy w ten sposób kolejną rocznicę powstania żarowskiej podstrefy ekonomicznej. To tylko 10 kilometrów, dla niektórych być może aż 10 kilometrów, ale zapewniam, że satysfakcja na mecie będzie bardzo duża. Zapraszam do udziału wszystkich, którzy lubią biegać. A osoby, które nie będą uczestnikami imprezy do kibicowania naszym zawodnikom - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Aby zostać uczestnikiem wystarczy wejść na stronę internetową www.centrum.zarow.pl, gdzie znajdują się wszelkie informacje dotyczące biegu oraz rejestracji. Znajdziesz tu również Regulamin Żarowskich Biegów Strefowych oraz formularz zgłoszeniowy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group