Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarowskie Biegi Strefowe na start

Piątek, 15 lipca 2016, 16:51
Aktualizacja: 16:53
Autor: red
Żarów: Żarowskie Biegi Strefowe na start
Fot. UM Żarów
Wyścig rowerowy, marsz Nordic Walking, biegi dla najmłodszych, bieg na 5 km i w końcu rywalizacja na dystansie 10 kilometrów.

Tak zapowiadają się Żarowskie Biegi Strefowe. Imprezę sportową zaplanowano na październik.

Z okazji XV-lecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" już 2 października wszyscy miłośnicy biegów będą mogli spróbować swoich sił w dwóch dystansach: 5 i 10 kilometrów.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Start i metę biegu zaplanowano w Parku Miejskim, a trasa posiada urozmaicony profil i przebiega drogami o zróżnicowanej nawierzchni: asfalt, drogi szutrowe, gruntowe i polne.
- Zachęcam mieszkańców naszej gminy do współudziału w tym wydarzeniu. Uczcijmy w ten sposób kolejną rocznicę powstania żarowskiej podstrefy ekonomicznej. To tylko 10 kilometrów, dla niektórych być może aż 10 kilometrów, ale zapewniam, że satysfakcja na mecie będzie bardzo dużo. Zapraszam do udziału wszystkich, którzy lubią biegać. A osoby, które nie będą uczestnikami imprezy do kibicowania naszym zawodnikom - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Aby zostać uczestnikiem wystarczy wejść na stronę internetową www.centrum.zarow.pl, gdzie znajdują się wszelkie informacje dotyczące biegu oraz rejestracji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group