Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszów: Zasiedlanie budynku w Jaroszowie

Wtorek, 24 lipca 2018, 9:54
Aktualizacja: 10:56
Autor: red
Jaroszów: Zasiedlanie budynku w Jaroszowie
Fot. UM Strzegom
Już jesienią tego roku zasiedlane będą nowo powstałe lokale socjalne w przebudowywanym budynku gminnym w Jaroszowie 142.

Mając na uwadze potrzeby mieszkańców oczekujących na przydział lokali gminnych, gmina Strzegom w zeszłym roku rozpoczęła przebudowę dawnego kina i pozostałych pomieszczeń na nowoczesne mieszkania socjalne.

Koniec inwestycji przewidziany jest na wrzesień br., a zaraz potem ruszy procedura przydziału poszczególnych lokali. Do zasiedlenia będzie łącznie 21 mieszkań jedno- i dwupokojowych o powierzchni użytkowej od 33 do 50 m kw. Mieszkania składają się z: przedpokoju, łazienki, kuchni, pokoju/pokoi samodzielnych lub też pokoju/pokoi z aneksem kuchennym. Dwa z nich przystosowane będą dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

- To kolejne działania na rzecz osób będących w trudnej sytuacji mieszkaniowej obok programu "Mieszkanie plus" oraz budownictwa realizowanego przez Spółdzielnię Mieszkaniową i prywatnych inwestorów - informuje Wiesław Witkowski, zastępca burmistrza Strzegomia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group