Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 892
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zasłużeni dla gminy Żarów zostaną odznaczeni

Wtorek, 24 marca 2015, 12:43
Aktualizacja: 15:24
Autor: red.
Żarów: Zasłużeni dla gminy Żarów zostaną odznaczeni
Fot. UM Żarów
Znasz osoby, organizacje społeczne czy wiejskie stowarzyszenia, które od wielu lat udzielają się społecznie i pracują na rzecz mieszkańców? Zgłoś ich kandydaturę do odznaczenia "Złoty Dąb", które co roku przyznawane są w gminie Żarów. Kandydatów do uhonorowania tym najważniejszym gminnym odznaczeniem można zgłaszać do 24 kwietnia.

- Odznaczenie jest nadawane na podstawie uchwały Rady Miejskiej za wybitne zasługi w działalności kulturalnej, społecznej, gospodarczej, sportowej lub innej, która ma szczególny charakter. Mogą go otrzymać mieszkańcy naszej gminy na wniosek burmistrza, radnych Rady Miejskiej, przedstawicieli organizacji społecznych i politycznych oraz indywidualnych osób po ocenie Kapituły - mówi przewodniczący Kapituły Odznaczenia "Złoty Dąb" Roman Konieczny.

W przypadku zgłaszania kandydatur przez osoby indywidualne, wniosek taki musi być poparty czytelnymi podpisami 30 mieszkańców gminy Żarów, wraz z podanymi ich numerami Pesel. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 24 kwietnia o godz. 15.30. Wnioski pobierać i składać można w Biurze Obsługi Klienta. Tegoroczne odznaczenia tradycyjnie zostaną wręczone podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej, na rozpoczęcie Dni Żarowa.

Więcej na http://www.um.zarow.pl/www/strony/do_druku/aktualnosci/2015/03/067.htm

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group