Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 528
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zasłużeni dla gminy Żarów zostaną odznaczeni

Wiadomości: Żarów
Wtorek, 5 kwietnia 2016, 6:50
Autor: opr.red.
Fot. www.um.zarow.pl
Znasz osoby, organizacje społeczne czy wiejskie stowarzyszenia, które od wielu lat udzielają się społecznie i pracują na rzecz mieszkańców? Zgłoś ich kandydaturę do odznaczenia "Złoty Dąb", które co roku przyznawane są w gminie Żarów. Kandydatów do uhonorowania tym najważniejszym gminnym odznaczeniem można zgłaszać do 29 kwietnia.

- Odznaczenie jest nadawane na podstawie uchwały Rady Miejskiej za wybitne zasługi w działalności kulturalnej, społecznej, gospodarczej, sportowej lub innej, która ma szczególny charakter. Mogą go otrzymać mieszkańcy naszej gminy na wniosek burmistrza, radnych Rady Miejskiej, przedstawicieli organizacji społecznych i politycznych oraz indywidualnych osób po ocenie Kapituły - mówi przewodniczący Kapituły Odznaczenia "Złoty Dąb" Roman Konieczny.

W przypadku zgłaszania kandydatur przez osoby indywidualne, wniosek taki musi być poparty czytelnymi podpisami 30 mieszkańców gminy Żarów, wraz z podanymi ich numerami Pesel. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 29 kwietnia o godz. 15.30. Wnioski pobierać i składać można w Biurze Obsługi Klienta. Tegoroczne odznaczenia tradycyjnie zostaną wręczone podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej, na rozpoczęcie Dni Żarowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group