Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 838
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Zasłużona emerytura

Czwartek, 27 września 2018, 7:07
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Zasłużona emerytura
Fot. KPP Świdnica
19 września br. podczas uroczystego spotkania w Urzędzie Miasta w Jaworzynie Śląskiej – Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy – podinsp. Andrzej Dobies, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP Świdnicy, policjanci, a także władze miasta Jaworzyny Śląskiej pożegnali odchodzącego na emeryturę asp. szt. Grzegorza Sowińskiego.

Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnał się po 30 latach pracy i odszedł na zasłużoną emeryturę asp szt. Grzegorz Sowiński.

Wymienionego pożegnał Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy podinsp.Andrzej Dobies, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP Świdnicy, a także Burmistrz Miasta Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz jego zastępca Marek Zawisza.

Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy podziękował asp. szt. Grzegorzowi Sowińskiemu za długoletnią służbę oraz wyraził słowa uznania za wysiłek i wkład w pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Odchodzący na emeryturę przez wszystkie lata służby dał się poznać jako wzorowy i zaangażowany w swoją pracę funkcjonariusz.
Do podziękowań dołączyli się również Burmistrz Miasta Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz jego zastępca Marek Zawisza.

Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Świdnicy Dariusz Misiura oraz v-ice przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Świdnicy Ryszard Dyko, dziękowali za wspólne lata służby asp. szt. Grzegorzowi Sowińskiemu, a w imieniu związkowców przekazali drobny upominek oraz Brązową Honorową Odznakę Związków Zawodowych.

Odchodzący na emeryturę otrzymał też list gratulacyjny w którym mógł przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group