Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 650
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zatańczyli poloneza

Sobota, 15 czerwca 2024, 17:47
Autor: red
Świebodzice: Zatańczyli poloneza
Fot. UM Świebodzice
Zgodnie z wieloletnią tradycją młodzież z ostatnich klas szkół podstawowych oraz starszaki opuszczające mury przedszkoli, zatańczyły dzisiaj (14 czerwca) na Rynku w Świebodzicach Poloneza. W ten piękny, symboliczny sposób żegnaliśmy kończący się rok szkolny.

Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 4 na czele z Dyrektor Anną Nowak, która poprowadziła wraz z uczniem ten piękny taniec.

Oczywiście był obecny Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który podkreśla, że to wspaniałe przeżycie, wszyscy odświętnie ubrani, uśmiechnięci a zarazem skupieni na układzie choreograficznym, który przebiegał perfekcyjnie, bez żadnych zakłóceń. A przecież jak widzieliśmy tańczyły przedszkolaki oraz uczniowie klas ósmych, różnica wieku była duża, jednak zarówno jedni jak i drudzy stanęli na wysokości zadania i zatańczyli Poloneza idealnie.

W wydarzeniu uczestniczyła również Sekretarz Miasta Sabina Cebula, która także ze wzruszeniem przyglądała się utalentowanej młodzieży, byli także Radni Rady Miejskiej, Kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Alicja Pawlica, Przewodnicząca Świebodzickiej Rady Seniorów Antonina Nowacka oraz oczywiście rodzice, dziadkowie, opiekunowie, mieszkańcy naszego miasta.

Przedszkolakom oraz uczniom towarzyszyli Dyrektorzy placówek oświatowych oraz wychowawcy, którzy podążali kilkuletnią drogą razem ze swoimi wychowankami, byli na dobre i na złe, wspierali, wychowywali, kształcili, rozwiązywali problemy, cieszyli się sukcesami.

To wspaniałe wydarzenie pięknie zapowiada zbliżające się zakończenie roku szkolnego, a tym samym wakacje, które mamy nadzieję będą czasem pięknego wypoczynku, a zaraz po nich szczęśliwą drogą dalszej edukacji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group