Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 869
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zatrzymał seryjną złodziejkę

Piątek, 1 lipca 2016, 11:17
Aktualizacja: 14:20
Autor: red
Strzegom: Zatrzymał seryjną złodziejkę
Fot. red
Będący po służbie funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Strzegomiu na terenie tego miasta zauważył kobietę nerwowo przeszukującą damską torebkę i wyrzucającą na zewnątrz jej zawartość.

W ciągu ostatnich dni na terenie Strzegomia doszło do serii kradzieży damskich torebek. Nieznany dotąd sprawca chodząc po klatkach schodowych budynków wielorodzinnych chwytał za klamki drzwi wejściowych i wchodził do przypadkowych mieszkań. W ten właśnie sposób z przedpokojów ginęły damskie torebki. Najczęściej pokrzywdzeni orientowali się, iż zostali ofiarami kradzieży dopiero po pewnym czasie.

Będący po służbie funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Strzegomiu, na terenie tego miasta zauważył kobietę nerwowo przeszukującą damską torebkę i wyrzucającą na zewnątrz jej zawartość. Skojarzył tę sytuację z opisaną serią zdarzeń. Natychmiast poinformował o tym Oficera Dyżurnego KP Strzegom, w następstwie czego umundurowany patrol policji zatrzymał podejrzewaną 36-latkę. Intuicja funkcjonariusza okazała się bezbłędna. Zatrzymana przyznała się do opisanych kradzieży.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty, a następnie za swoje czyny odpowie przed sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group