Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: Zawodnicy Stragony w czołówce

Poniedziałek, 5 maja 2014, 23:57
Aktualizacja: 23:58
Autor: MDvR
Morawa: Zawodnicy Stragony w czołówce
Fot. archiwum
Zawodnicy klubu LKS Stragona z bardzo dobrymi wyniki ukończyli Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody. Aż pięciu konkursach plasowali się na pierwszym miejscu, dwukrotnie zajmowali miejsce drugie. Zawody odbyły się w minioną sobotę w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie.

W ramach zawodów rozegrano siedem konkursów: dwa towarzyskie oraz pięć regionalnych. W konkursie towarzyskim o wysokości przeszkód 50 cm na pierwszym miejscu uplasowała się Katarzyna Stąpor na Belcanto i Klaudia Koba na Mona Lizie. W konkursie o wysokości 70 cm pierwsza lokata przypadła w udziale ponownie Klaudii Koba na Mona Lizie i Oliwii Paździora na Rugii.

W rywalizacji regionalnej zdecydowanie najlepsze wyniki należą do Emilki Chmielowskiej. Na kucu Rahib dwukrotnie plasowała się na pierwszym miejscu: w klasie LL-kuce o wysokości przeszkód 80/90cm (druga była Oliwia Paździora na Rugii) oraz w klasie L o wysokości przeszkód 100 cm.

W konkursie LL dużych koni (80/90 cm) na pierwszym miejscu uplasowała się Justyna Bodziuch na Elipsonie. W klasie P (110 cm) w czołówce znalazła się Kasia Stąpor - na Double Perfect była druga, na Diademie trzecia. Również w klasie N (120 cm) Kasia uzyskała bardzo dobry wynik - zajęła drugie miejsce na Double Perfect.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group