Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 941
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zażywał i posiadał

Niedziela, 2 lutego 2020, 9:51
Autor: red
Świdnica: Zażywał i posiadał
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno–Patrolowego świdnickiej komendy zatrzymali kolejnego kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem substancji psychotropowych, ponadto mężczyzna w chwil zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki.

30 stycznia policjanci patrolujący rejon miasta Świdnica, na ul. Przemysłowej tuż przed północą zauważyli samochód osobowy marki Citroen Jumper. Pojazdem tym poruszał się młody mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu.
Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący - 21-letni mieszkaniec Wałbrzycha jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.

W czasie kontroli 21-latek cały czas zachowywał się bardzo nerwowo, czym wzbudził podejrzenia policjantów, którzy postanowili sprawdzić powód jego niepokoju. Na pytanie funkcjonariuszy, czy mężczyzna posiada przy sobie jakiekolwiek rzeczy prawnie zabronione, mężczyzna dobrowolnie wydał policjantom 2 "zawiniątka", jedno z zawartością białego proszku, a drugie z zawartością zielonego suszu. Substancje poddano badaniom na testerze narkotykowym. Badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to amfetamina, a także marihuana. 21-latek posiadał przy sobie ponad 25 porcji tych narkotyków.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group