Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 550
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zbierają gadżety na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Wiadomości: Żarów
Środa, 3 stycznia 2018, 11:14
Aktualizacja: 12:16
Autor: red
Fot. organizatorzy
Po raz kolejny w całej Polsce zagra największa orkiestra gorących serc. W tym roku do wspólnego grania, tak jak w ubiegłych latach, przyłącza się Żarów.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Każdy, kto zechce przekazać gadżety na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy proszony jest o kontakt z Gminnym Centrum Kultury i Sportu, przy ul. Piastowskiej 10 A w Żarowie, nr tel. 74 858 07 53 lub dostarczenie fantów pod wyżej wymieniony adres.

Wśród pierwszych fantów, gadżetów, usług i osobliwości, które będą do wylicytowania 14 stycznia są: wyjście z przewodnikiem w wybrany rejon Sudetów od Andrzeja Sawickiego, trzy sesje fotograficzne ufundowane przez Karolinę Pacek, Małgorzatę Niewadę i Jakuba Błaszczyka, biżuteria od Houserii, książka z autografem Ewy Wachowicz, koszulka z autografem Malwiny Kopron, brązowej medalistki Mistrzostw Świata z Londynu w rzucie młotem, figurka Bitossi Home, włoskiej marki produkującej designerskie przedmioty ceramiczne od Colorobbia Polska, oczywiście nie zabraknie także gadżetów orkiestrowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group