Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Burkatów: Zbieramy dla Asi

Wtorek, 6 października 2020, 7:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: red
Burkatów: Zbieramy dla Asi
Fot. organizatorzy
Po raz kolejny społeczność gminy Świdnica włączą się akcję niesienia pomocy potrzebującym. Tym razem w Burkatowie, w rodzinnej miejscowości Joanny Malinowskiej 10 października odbędzie się piknik charytatywny.

Po raz kolejny społeczność gminy Świdnica włączą się akcję niesienia pomocy potrzebującym. Tym razem w Burkatowie, 10 października w rodzinnej miejscowości Joanny Malinowskiej odbędzie się piknik charytatywny.

W programie wydarzenia zaplanowano liczne atrakcyjne. Tor przeszkód, tyrolka, box sportowy, piękne motocykle z grupy Raiders, samochody rajdowe oraz wiele innych. Główną licytacją będzie lot helikopterem oraz balonem i voucher na lot samolotem.

Nie zabraknie także gościa specjalnego, którym tego dnia będzie Mistrz Polski w skoku w dal – Mateusz Jopek.

Wszystkie zebrane podczas Pikniku środki, przekazane zostaną na leczenie Asi Malinowskiej, mieszkanki Burkatowa, która jeszcze do niedawna była pełną energii osobą, niedoścignioną na górskich wycieczkach. Teraz musi walczyć o swoje zdrowie, a my możemy w tym pomóc.

W akcję, poza głównymi organizatorami – sołectwem, radą sołecką, Ochotniczą Strażą Pożarną , Kołem Gospodyń Wiejskich i drużyną sportową Gryf Burkatów, włączają się: gmina Świdnica, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji a także liczne sołectwa i organizacje pozarządowe. Serdecznie zapraszamy, w sobotę 10 października. Start godz. 13.00 boisko sportowe w Burkatowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group