Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zbiórka gadżetów na WOŚP

Niedziela, 7 stycznia 2024, 7:01
Aktualizacja: 13:01
Autor: red
Żarów: Zbiórka gadżetów na WOŚP
Fot. UM Żarów
Już 28 stycznia po raz 32. w całej Polsce odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas WOŚP w Żarowie połączymy siły, aby uczynić ten czas niezapomnianym dla nas wszystkich.

Nie zabraknie oczywiście licytacji, na które każdy może przekazać fanty. Gadżety na licytacje można przynosić do sekretariatów Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Na loterię można ofiarować zabawki, pluszaki, pamiątki, gry, książeczki i różne drobiazgi w bardzo dobrym stanie lub nowe, vouchery i inne gadżety. Do Sztab WOŚP Żarów trafiły już gadżety z Fundacji - kalendarze, koszulki, płyta, bidon, torbę i inne drobiazgi.

Wesprzeć WOŚP możecie również Państwo w Urzędzie Miejskim w Żarowie. Przy kasie UM Żarów, w Biurze Obsługi Klienta stoi orkiestrowa puszka, gdzie można wrzucić swój datek, do czego zachęcamy.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Już niebawem podamy Państwu program wydarzeń WOŚP w Żarowie

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group