Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1195
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowice: Zbiórka na odbudowę altanki

Sobota, 15 maja 2021, 7:14
Autor: red
Nowice: Zbiórka na odbudowę altanki
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Wystarczyło kilka minut, by budowana przez wiele dni altana zamieniła się w pył. Teraz młodzi ludzie z Nowic, twórcy obiektu, proszą o pomoc w zebraniu środków na jego odbudowę.

- 3 maja około godziny 23.00 altanka w koziarni, którą zbudowaliśmy w kwietniu 2020 r., której poświęciliśmy ogromną ilość czasu, którą zbudowaliśmy my młodzież bez niczyjej pomocy, na którą wydaliśmy bardzo dużo siły, miłości i pieniędzy, która wiązała się z wielkimi emocjami, wspomnieniami, wieloma imprezami, urodzinami i długimi letnimi wieczorami, została spalona przez osobę trzecią. Pożar trwał zaledwie kilka minut, a mimo to wszystko razem z zawartością w środku zdążyło zamienić się w pył – piszą organizatorzy zbiórki środków na odbudowę altany, zorganizowanej na stronie https://zrzutka.pl/xndu8r.

Altana była zbudowana z drewna, pokryta blaszanym dachem. Wewnątrz mieściło się 10 osób. - Zebrane środki przeznaczymy na odbudowę naszej altany i na wykończenie „dobudówki”, którą niedawno zaczęliśmy budować. Z góry dziękujemy za każdą wpłacaną złotówkę. Każda osoba, która wpłaci dowolną kwotę, zostanie zapisana na pamiątkowej tablicy, która znajdzie się w środku naszej altany – dodają.

Cały czas trwają poszukiwania sprawcy/sprawców zniszczenia obiektu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group