Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1061
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zbliża się III Bieg Wieżyczkowy

Wtorek, 7 czerwca 2011, 13:56
Aktualizacja: Środa, 8 czerwca 2011, 15:36
Autor: MDvR
Świdnica: Zbliża się III Bieg Wieżyczkowy
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Biegać może każdy i bez ograniczeń na wiek, miejsce przebywania, porę roku dnia i nocy. Kierując się tym tokiem myślenia, Świdnicki Klub Biegacza Hermes chce wyjść naprzeciw wszystkim biegaczom, którzy swoje treningi najczęściej wykonują po powrocie z pracy, w późnych godzinach wieczornych. 18 czerwca o 21.00 na skwerze przy dawnej wieżyczce na terenie Parku Młodzieżowego przy ul. Armii Krajowej wystartuje III Bieg Wieżyczkowy.

W ostatnim okresie można zaobserwować wzmożoną aktywność niestrudzonych „Nocnych Joggerów”- mam tutaj na myśli nie tylko biegające pod osłoną nocy solistki i solistów, ale przede wszystkim, biegające dla podszlifowania przedwakacyjnej kondycji pary. Dlatego też najbliższy bieg z cyklu Świdnickiego Grand Prix - III Bieg Wieżyczkowy, który rozegrany zostanie 18 czerwca będzie miał charakter biegu świętojańskiego-nocnego. Spokojnie, nie będziemy biegać po ciemnych ścieżkach w parku, gdyż start biegu zaplanowaliśmy wstępnie na godzinę 21:00, a o tej godzinie w czerwcu mroki nocy nas jeszcze nie zastaną. Mamy nadzieję, że nasz pomysł spotka się z aprobatą naszych wiernych sympatyków, jak również pozostałych amatorów biegania, którzy być może mają czas na realizację swojej pasji w późniejszych godzinach – opowiada Radosław Światowy, prezes Świdnickiego Klubu Biegacza Hermes.

Po biegu dla wszystkich uczestników zostanie przygotowany poczęstunek, podczas którego przy blasku ogniska, biegacze będą mogli wspólnie porozmawiać o planach wakacyjnych, w tym oczywiście także tych startowo-treningowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 18 czerwca na trasę biegu. Opłata startowa wynosi 10zł, w tym posiłek regeneracyjny. Więcej informacji na stronie www.www.hermes.swidnica.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group