Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1049
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zbliżają się II Streetowe Zawody Snowboardowe

Czwartek, 24 lutego 2011, 12:21
Aktualizacja: 12:23
Autor: MDvR
Świdnica: Zbliżają się II Streetowe Zawody Snowboardowe
Jeleniogórskie zawody JIBBING JAM
Fot. archiwum
Impreza organizowane przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadzona będzie już w najbliższą niedzielę 27 lutego na terenie naszego skateparku mieszczącego się nad Zalewem Witoszówka.

Celem mistrzostw jest promocja snowboardingu jako czynnej formy wypoczynku, a także propagowanie sportów ekstremalnych wśród świdnickiej młodzieży. Prawo startu mają wszyscy zawodnicy zgłoszeni do zawodów, każdy uczestnik musi posiadać własny sprzęt. Wszelkie koszty związane z organizacją i przeprowadzeniem zawodów pokrywa organizator. Zapisy odbywać się będą w dniu zawodów od 10.00 do 12.00.

Mistrzostwa mają formułę otwartą i zostaną rozegrane w kategorii open (bez podziału na kategorie wiekowe). Trzech pierwszych zawodników otrzyma puchary, a wszyscy finaliści dyplomy. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe w zależności od pozyskanych sponsorów.

Uczestnicy będą zobowiązani podpisać osobiście listę startową, oświadczając brak przeciwwskazań zdrowotnych do wzięcia udziału w zawodach. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać dodatkowo zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. W sprawach spornych nie objętych regulaminem decyzję podejmuje sędzia główny wraz z organizatorem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group