Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 986
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zdemolował wiatę przystankową

Sobota, 2 lipca 2016, 9:31
Autor: red
Świdnica: Zdemolował wiatę przystankową
Fot. red
Świdniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przywłaszczył sobie narzędzia na szkodę swojego byłego pracodawcy. W trakcie czynności ustalono ponadto, iż podejrzewany ma na koncie także inne przestępstwo – dodatkowo okazał się sprawcą zdemolowania wiaty przystankowej.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 21-leniego mężczyznę, który przywłaszczył sobie narzędzia w postaci m.in. piły spalinowej, należące do jego byłego pracodawcy.

W trakcie wykonywania czynności z zatrzymanym, policjanci wrócili do sprawy sprzed trzech miesięcy - powybijania szyb wiaty przystankowej w Lutomi Górnej. Funkcjonariusze jeszcze raz przeanalizowali materiał dowodowy dochodząc do wniosku, iż podejrzewany jest sprawcą także tego czynu. Po drobiazgowych przesłuchaniach mężczyzna przyznał się do popełnienia obu opisanych przestępstw.

Zatrzymanemu przestawiono już zarzuty, teraz czeka go sąd.

Za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, podobnie jak za przywłaszczenie powierzonej rzeczy. Oczywiście sprawca musi się także liczyć z obowiązkiem naprawienia szkody.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group