Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 567
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: „Zdrowo – Walentynkowo” w Zespole Szkół w Strzegomiu

Wtorek, 20 lutego 2018, 15:28
Autor: red
Strzegom: „Zdrowo – Walentynkowo” w Zespole Szkół w Strzegomiu
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
W dniach 13–14 lutego tradycyjnie, jak co roku o tej porze w Zespole Szkół w Strzegomiu realizowany był projekt edukacyjno – profilaktyczny „ Zdrowo – Walentynkowo”.

W ramach podjętych działań w dniu 13 lutego odbyła się akcja oddawania krwi przeprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wałbrzycha. Zarejestrowało się 25 dawców, z czego krew oddało 15dawców. W akcji pozyskano 6,75 litra życiodajnego płynu.

Dziękujemy mieszkańcom miasta oraz młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu i Zespołu Szkół w Strzegomiu za udział w akcji i szerzeniu idei honorowego krwiodawstwa. Natomiast w dniu 14 lutego klasy I i II technikum uczestniczyły w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez prelegentów z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Strzegomiu, Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Świdnicy i Ochotniczego Hufca Pracy w Strzegomiu. Zainteresowanie młodzieży poruszana tematyką prozdrowotną utwierdziło organizatorów projektu o potrzebie kontynuacji tych działań. W Zespole Szkół w Strzegomiu w tych dniach jest nie tylko WALENTYNKWO, ale na pewno ZDROWO, za co serdecznie dziękujemy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group