Świdnica: Ze Skalnikiem na remis

Sobota, 13 lutego 2010, 14:00
Aktualizacja: 14:11
Autor: JaR
W piątym sparingu Polonia/Sparta zanotowała drugi remis. W sobotę na sztucznej płycie boiska OSiR w Świdnicy drużyna Marcina Cilińskiego zremisowała 3:3 ze Skalnikiem Gracze.

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie zdecydowanie korzystniej prezentowali się goście, którzy swoja przewagą udokumentowali zdobycie trzech bramek. W drugiej - warunki gry dyktowali świdniczanie. Po bramkach Sebastiana Burdy w 54, Dariusza Filipczaka w 60 i przebywającego na testach Damiana Mońki w 81. minucie doprowadzili do wyrównania.
W dzisiejszej potyczce trener Marcin Ciliński skorzystał z usług dwóch testowanych zawodników. Wspomniany Mońka jest obrońcą. Ma 25 lat, w przeszłości występował między innymi w MKS Oława, a ostatnio w GKS Kobierzyce. Drugim testowanym graczem był 21-letni Paweł Łodyga z Miedzi Legnica.
Polonia/Sparta: Wójcik (72' Hruszowiec) - Mońka, Bielski, Udod (46' Furmankiewicz), Błaszczyk (73' P. Marszałek), Fojna, Filipczak, Kardela (62' Urban), Goździejewski, Felich (30' Łodyga, 74' Olszewski), Burda.