Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 844
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zespół doradczy o problemach przedsiębiorców

Czwartek, 10 kwietnia 2014, 9:26
Aktualizacja: 11:29
Autor: red.
Świdnica: Zespół doradczy o problemach przedsiębiorców
Fot. użyczone
Przedstawiciele najważniejszych w mieście instytucji publicznych, stowarzyszeń biznesowych oraz firm tworzą Zespół Doradczy powołany przez Prezydenta Świdnicy. Wojciech Murdzek spotkał się z zespołem w poniedziałek, 7 kwietnia.

Podczas spotkania poruszono wiele tematów związanych z bieżącym funkcjonowaniem miasta, a przede wszystkim spraw dotyczących świdnickiej przedsiębiorczości. Spotkanie w dużej części poświęcone było zagadnieniom związanym z jakością prawa w sferze działalności gospodarczej. Zaproszeni gości zgłosili liczne uwagi odnośnie przepisów prawa z nadzieją, że kolejne spotkania z parlamentarzystami, mającymi wpływ na tworzenie ustaw, przyniosą rezultaty w postaci konkretnych zmian.

Współpraca różnych środowisk, ze szczególnie mocną reprezentacją biznesu jest konieczna. Tylko w tak dużym gronie mamy szansę na szybką wymianę pomysłów oraz informacji przydatnych w walce z trudnościami, z którymi borykają się samorządy, firmy, jak i mieszkańcy – uważa Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

Podczas spotkania zapadły konkretne propozycje odnośnie przygotowania zmian w przepisach prawa, które zostaną przekazane podczas kolejnego spotkania parlamentarzystów z biznesem. Do tej pory odbyły się dwa takie spotkania i jest potrzeba zgłoszona przez przedsiębiorców ich kontynuacji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group