Środa, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1195
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zespół Szkół się zmienia

Czwartek, 17 listopada 2022, 17:00
Autor: red
Świebodzice: Zespół Szkół się zmienia
Fot. UM Świebodzice
Zespół Szkół w Świebodzicach to szkoła nowoczesna, która dba o komfort nauki uczniów oraz pracy nauczycieli. Organem prowadzącym szkołę jest Gmina Świebodzice.

Jak już Państwa wielokrotnie informowaliśmy, wnętrza nabierają nowego blasku, są przestronne, wyposażone w nowe meble i dobrej jakości sprzęt. W ostatnim czasie wykonano kolejne prace modernizacyjne. Dzisiaj, tj. 17 listopada (czwartek) Burmistrz Miasta Paweł Ozga odwiedził Zespół Szkół w Świebodzicach.

Burmistrz wraz z Dyrektor Magdaleną Pawiłojć rozmawiali o bieżących remontach. Wykonana została nowa alejka z kostki betonowej, prowadząca do sali gimnastycznej, wymieniono także instalację elektryczną i oświetlenie na ledowe, energooszczędne. Ponadto wyremontowano szatnie przy sali gimnastycznej, położono nowe panele, wymieniono drzwi, pomalowane zostały ściany, na których widnieją grafiki przygotowane przez uczniów w ramach zajęć praktycznych grafiki komputerowej. Burmistrz odwiedził także uczniów podczas zajęć lekcyjnych, życząc im, aby edukacja w szkole przynosiła dużo satysfakcji, była przyjemnością i drogą, która poprowadzi do zdobycia upragnionego zawodu.

Młodzież podkreślała, że nauka w szkole, która jest systematycznie modernizowana, przebiega zadecydowanie przyjemniej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group