Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zgłoś projekt do Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Świdnicy

Poniedziałek, 21 stycznia 2019, 13:14
Aktualizacja: 15:15
Autor: red
Miasto Świdnica przygotowuje Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2019 – 2025. Jednym z jej zadań jest zdiagnozowanie najważniejszych problemów społecznych, jakie występują w Świdnicy. Pierwsze prace rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku od przygotowania i przeprowadzenia ankiety wśród mieszkańców. Teraz czekamy na Państwa propozycje projektów, które mogą być uwzględnione w tym dokumencie.

- Projekt należy zgłosić elektronicznie. Aby to uczynić, proszę wysłać maila na adres j.legut@um.swidnica.pl z prośbą o przyznanie kodu umożliwiającego dostęp do systemu. Proszę o podanie nazwy podmiotu, adresu, imienia i nazwiska osoby reprezentującej oraz liczbę projektów, jaką mają Państwo zamiar wpisać do systemu. Dla każdego projektu zostanie przyporządkowany osobny kod dostępu – wyjaśnia Danuta Nowicka, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Spraw Socjalnych.

Po uzyskaniu kodu należy zalogować się pod adresem http://spoleczne-projekty.badanie.net/ i wypełnić formularz ankiety projektu społecznego. Wszelkich informacji na ten temat udziela pracownik Wydziału Polityki Społecznej i Spraw Socjalnych – Jerzy Legut (nr tel. 74/ 856 28 52 w godzinach od 9.00 do 14.00 lub za pośrednictwem e-maila na adres j.legut@um.swidnica.pl).

Projekty społeczne, które zostaną zgłoszone w terminie, będą następnie analizowane w zakresie możliwości ich realizacji. Te, które pozytywnie przejdą proces weryfikacji, zostaną umieszczone na liście projektów społecznych w strategii. Nie oznacza to jednak, że przyznane zostanie dofinansowanie na ich realizację. Propozycje projektów można zgłaszać do 8 lutego br.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group