Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Ziemniak w roli głównej

Czwartek, 22 września 2016, 7:49
Autor: red
Roztoka: Ziemniak w roli głównej
Fot. UG Dobromierz
Uczniowie klas 0–III Szkoły Podstawowej w Roztoce wzięli udział w "Święcie Pieczonego Ziemniaka", zorganizowanym przez wychowawców i rodziców.

Zamiar był jeden - AKTYWNIE I WESOŁO! Udało się. O godz. 11:00 uczniowie przybyli na boisko szkolne, gdzie czekała na nich niespodzianka - Alicja Janicka, instruktorka Zumba- Fitnes. Pani Alicja oficjalnie otworzyła imprezę witając dzieci, nauczycieli, rodziców i zachęciła wszystkich do wspólnej zabawy i ruchu na świeżym powietrzu. Zumba jest to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Dzieci doskonale poradziły sobie z krokami jakie pokazywała Pani instruktor i aktywnie ćwiczyły w rytm muzyki. Po prawie godzinnym treningu przyszła pora na posiłek przygotowany przez rodziców.

Najważniejszą pozycją w menu był ziemniak pieczony w ognisku oraz kiełbaska z rożna. Po posiłku uczniowie zajęli się sprzątaniem całego boiska i terenu wokół szkoły, po czym każdy z nich otrzymał medal przygotowany przez wychowawcę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group