Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zimowisko u pedagogów

Poniedziałek, 22 stycznia 2018, 17:53
Autor: red
Strzegom: Zimowisko u pedagogów
Fot. UM Strzegom
W wyniku wygranego konkursu na organizację wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży, Stowarzyszenie Pedagogów i Psychologów Gminy Strzegom otrzymało dofinansowanie w wys. 10 415 zł ze środków publicznych naszej gminy.

Dzięki pozyskanym środkom po raz kolejny zorganizowano zimowisko dla 90 dzieci z 3 szkół. Zimowy wypoczynek trwał od 15 do 19 stycznia. Zajęcia odbywały się w godzinach od 9.00 do 14.00.

Przez pięć dni, dzięki uprzejmości i gościnności dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 p. Elżbiety Smyk mogliśmy korzystać z pomieszczeń szkolnych, w których odbywały się zajęcia z zakresu profilaktyki uzależnień, zabawy ogólnorozwojowe, konkursy.

Podczas pobytu na zimowisku dzieci uczestniczyły w wycieczce na krytą pływalnię w Żarowie oraz zwiedziły zamek Książ. Wzięły udział w seansie filmowych w SCK, a także w zajęciach na lodowisku. Dodatkową atrakcją były warsztaty Decoupage.

Zabawom na hali, lodowisku i pływalni nie było końca, towarzyszyły im salwy śmiechu i mnóstwo beztroskiej dziecięcej radości.

W ostatnim dniu pobytu na zimowisku spotkała ich miła niespodzianka. Dzieci miały okazję do rozmowy z panem burmistrzem Zbigniewem Suchytą oraz zastępcą burmistrza p. Wiesławem Witkowskim. Podczas wspólnej dyskusji nasi uczestnicy pochwalili się w jaki sposób spędzili czas wolny oraz podkreślili fakt, że organizacja zimowisk jest atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego.

Zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania władzom miasta oraz p. Elżbiecie Smyk dyrektorowi PSP nr 2 za życzliwą współpracę i okazane wsparcie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group