Czytających: 1538

Jaworzyna Śląska: Ziomale przełamują serię

Poniedziałek, 31 stycznia 2011, 1:04
Aktualizacja: 1:05
W trzech ostatnich pojedynkach pomiędzy Docenianymi Inaczej, a Ziomalami górą byli zawodnicy Docenianych. 15. kolejka Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej przyniosła kres tej dominacji, Ziomale w końcu wygrały i to wyraźnie, bo w wymiarze 14:7. Poniżej komplet wyników i aktualna tabela rozgrywek.

Do przerwy aktualni mistrzowie ligi zdobyli zaledwie jedno trafienie (Ptak), podczas gdy Ziomale ośmiokrotnie wpisywały się a listę strzelców. Po zmianie stron mecz się wyrównał ale dystans jaki dzielił obie ekipy był za duży, spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 14:7. Dobre zawody rozegrał Kloc, który zdobył sześć bramek i walnie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny.

Trwa dobra passa ekipy XXL Bolesławice, która tym razem pokonała najsłabszą drużynę ligi Uhahanych 11:5. Dobra skutecznością wykazał się Frankowski zdobywając pięć goli. Bez większych problemów wygrał też Glob Max rozbijając 21:5 będącą ostatnio w słabej formie drużynę Car Valet Jaroszów.

Niespodziewanym remisem zakończyła 3:3 zakończyła się pierwsza połowa meczu Pędzące Osiołki – Gimnazjum Senior. Po zmianie stron Gimnazjum grało w osłabieniu, boisko musiał opuścić bramkarz zespołu Grajaszek. Lider skrzętnie wykorzystał swoją przewagę wygrywając ostatecznie 17:6.

Zawodnikiem 15. kolejki został Andrzej Kloc (Ziomale).