Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 983
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Złapany na gorącym uczynku

Wtorek, 29 marca 2011, 13:37
Aktualizacja: 20:06
Autor: GrA
Świdnica: Złapany na gorącym uczynku
Fot. Wiktor Bąkiewicz
To dwudziestosiedmiolatek oplakatował całe miasto afiszami reklamującymi nowy klub w mieście. Mężczyzna został ukarany pięciusetzłotowym mandatem.

Plakaty reklamujące otwarcie nowego klubu w mieście pojawiły się właściwie w każdym zakątku centrum Świdnicy: na budynkach, słupach ogłoszeniowych, bramach i witrynach sklepowych. Podczas przyklejania afiszy w jednym z takich miejsc mężczyzna został przyłapany przez patrol świdnickiej straży miejskiej.

- Takie zachowania bardzo negatywnie wpływają na estetykę miasta. Staramy się zawsze dbać, o to, by do takich sytuacji nie dochodziło. Zawsze podkreślamy, że do wywieszania plakatów są przygotowane specjalne miejsca - wyjaśnia Jan Łętowski ze świdnickiej straży miejskiej.

27-latek za oplakatowanie miasta słono zapłacił. Świdniccy strażnicy nałożyli na niego najwyższą z możliwych kar: mandat w wysokości 500 złotych. – Ponadto mężczyzna został zobowiązany do usunięcia plakatów z tych miejsc, które nie są do tego celu przeznaczone – dodaje Jan Łętowski.

***
Zobacz wcześniejszą wiadomość na ten temat:

* Bollywood zanieczyszcza miasto.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group