Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1356
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Żłobek gotowy

Piątek, 1 kwietnia 2022, 13:00
Autor: red
Świebodzice: Żłobek gotowy
Fot. UM Świebodzice
30 marca (środa) na terenie Żłobka Miejskiego nr 2 w Świebodzicach odbył się odbiór prac związanych z dobudową części żłobkowej.

W spotkaniu wzięli udział Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Kierownik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej, Kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych oraz Dyrektor placówki Alicja Mokrzyńska, i Zastępca Dyrektora Violetta Żygłowicz. Dzięki inwestycji 48 maluszków będzie miało zapewnioną wspaniałą opiekę. W dobudowanej części powstały dwie nowoczesne sale dzienne i do leżakowania o powierzchni około 60 mkw., szatnie i sanitariaty oraz rozdzielni do wydawania posiłków, gabinetu, toalety dla niepełnosprawnych oraz pomieszczenia gospodarczego i wózkarni. W trosce o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój najmłodszych rozbudowana część żłobka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i bezpieczne meble oraz zabawki.

Inwestycja otrzymała dofinansowanie w kwocie 1 440 000 zł z Programu „Maluch +” 2021, którego celem jest zwiększanie miejsc w żłobkach co pozwala na łączenie życia zawodowego z rodzinnym i umożliwia zwiększenie zatrudnienia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group