Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 617
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Złote godło

Poniedziałek, 21 września 2020, 9:36
Aktualizacja: 12:37
Autor: red
Świebodzice: Złote godło
Fot. UM Świebodzice
Miasto Świebodzice laureatem złotego godła Najwyższa Jakość Quality International 2020.

Decyzją kapituły Programu Najwyższa Jakość Quality International, Miasto Świebodzice zostało Laureatem Złotego Godła QI 2020 i zdobywcą tytułu Laureata Programu Najwyższa Jakość Quality International 2020 w kategorii QI Services za działania samorządu Świebodzic na rzecz podnoszenia jakości życia mieszkańców-Wszechstronne Świebodzice.

Najwyższa Jakość Quality International jest największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i samorządów. Od wielu lat patronat nad Programem sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła, będącego rozpoznawalnym znakiem o międzynarodowym znaczeniu, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku. Kapituła złożona z niezależnych ekspertów gwarantuje bezstronność oceny.

Zdobycie Złotego Godła QI 2020 przez Świebodzice wiąże się również z szeroką promocją miasta w prasie, telewizji i Internecie. Przyczyni się to do wzmocnienia pozytywnego wizerunku miasta i działań samorządu oraz wszystkich jego jednostek, służących mieszkańcom, inwestorom i turystom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group