Czwartek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 1031
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Złote godło

Sobota, 6 listopada 2021, 15:26
Autor: red
Świebodzice: Złote godło
Fot. UM Świebodzice
Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 doceniła Świebodzice, przyznając naszemu miasto tytuł Laureata oraz Złote Godło QI 2021 w kategorii QI Services za Usługi i inicjatywy Gminy pod hasłem „Zaangażowane Świebodzice".

Jest to drugi raz, kiedy otrzymujemy to ważne wyróżnienie. Komisja konkursowa bardzo wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z wdrażaniem i promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności naszego miasta.

Najwyższa Jakość Quality International jest największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i samorządów. Od wielu lat patronat nad Programem sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła, będącego rozpoznawalnym znakiem o międzynarodowym znaczeniu, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku. Kapituła złożona z niezależnych ekspertów gwarantuje bezstronność oceny.

Wręczenie Certyfikatu i Złotego Godła QI 2021 odbędzie się podczas Europejskiego Forum Biznesu 30 listopada w Katowicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group