Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 579
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Złote godło dla strzegomskiego magistratu

Wiadomości: Katowice/Strzegom
Wtorek, 19 października 2010, 8:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: red.
Fot. UMiG Strzegom
Kapituła Konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2010 pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Klubu Polskie Forum ISO 9000 wraz z organizatorem Forum Biznesu przyznała Urzędowi Miejskiemu w Strzegomiu tytuł laureata oraz złote godło w kategorii Qi Services – usługi najwyższej jakości.

Konkurs miał za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się szczególną dbałością o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

- Złote Godło dla Urzędu Miejskiego w Strzegomiu to docenienie starań związanych z wdrażaniem oraz promowaniem idei Jakości. To przede wszystkim jednak znak, że w naszym Urzędzie systematycznie podnoszona jest jakość obsługi Klienta. Takie wyróżnienie bardzo cieszy, ale jednocześnie motywuje do dalszej efektywnej pracy – mówi Małgorzata Kus-Pożoga z UMiG Strzegom.

Burmistrz Strzegomia Lech Markiewicz, sekretarz gminy Sabina Cebula oraz zastępca burmistrza Robert Siekaniec odebrali wyróżnienie podczas Gali Najwyższa Jakość QI 2010, która odbyła się w Katowicach 14 października.

- Cieszy fakt, że nasza codzienna praca jest dobrze oceniana. Przyznanie Urzędowi Miejskiemu w Strzegomiu złotego godła to potwierdzenie na to, że działania, jakie realizujemy w kierunku podnoszenia poziomu obsługi Klienta zmierzają we właściwym kierunku – mówi burmistrz Lech Markiewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group