• Środa, 19 lutego 2020
  • Godz. 20:21
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelgo
  • Czytających: 706
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Złote Godło Q1 dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy

Wiadomości: powiat świdnicki
Środa, 3 października 2012, 11:11
Aktualizacja: 0:14
Autor: red.
Fot. użyczone
„Powiat świdnicki dla mieszkańców, dla inwestorów, dla zdrowia”– tak brzmiało hasło przewodnie projektu konkursowego. Starostwo Powiatowe w Świdnicy po raz drugi wzięło udział w projakościowym programie organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 900 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Najwyższa Jakość Q1”.

W ubiegłym roku otrzymaliśmy srebrne Godło Q1. Kolejny rok pracy na rzecz jakości i wdrożenie dobrych praktyk pozwoliło nam otrzymać w tym roku złote godło w kategorii usługa. Zdobycie tak znamienitego wyróżnienia jest dowodem tego , że nasz samorząd czyni starania w dobrym kierunku. Stosuje najwyższe standardy i jest otwarty na wdrażanie doskonalszych rozwiązań w swoim działaniu. Uczestnictwo w tym programie daje nam szansę porównania się z innymi samorządami , co umożliwia nam wymianę doświadczeń i nawiązanie współpracy. Pisząc o otrzymanej nagrodzie, chcemy tym samym przekazać informację, że takie programy są realizowane. Pragniemy zachęcić naszych przedsiębiorców do przystąpienia w przyszłym roku, w kolejnej edycji. Samorządy stanowią odrębna grupę od firm producenckich, instytutów naukowych. Laureaci wyłaniani są w kategorii produkt, usługa, serwis. Nie jest konieczne posiadanie systemów zarządzania jakością. Złożenie wniosku oraz udział w konkursie jest bezpłatny. Organizatorzy Programu Najwyższa Jakość Q1 proponują firmom i instytucjom biorącym udział w konkursie szerszą prezentację na Forum Biznesu – dodatek do Dziennika Gazety Prawnej.

Miło słyszeć, że w jednym programie, choć w innych grupach, godłem Q1 zostali wyróżnieni m.in. firma Lotos, Zelmer, Sephora ( drogerie), producent foteli do audii, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, sieć hoteli IBIS, firmy kosmetyczne, hodowcy gęsi, urzędy pracy, spółki wodociągowo -kanalizacyjne oraz urzędy jednostek samorządu terytorialnego. Powtarzając za organizatorami, stwierdzić należy, że laureaci Programu tworzą elitarną grupę i Starostwo Powiatowe w Świdnicy również zaakcentowało swój udział.

- Niech ta informacja będzie zachętą do udziału w kolejnej edycji konkursu dla firm z naszego powiatu, zarówno producentów jak i usługodawców - mówi Sabina Cebula Etatowy Członek Zarządu, która również odbierała Złote Godło Q1 w Poznaniu dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy. Otrzymanie nagrody upoważnia Starostwo Powiatowe do umieszczania znaku Złotego Godła Q1 na materiałach promocyjnych.

(Adriana Lisowska)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group