Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Złote Gody

Poniedziałek, 9 grudnia 2019, 7:27
Aktualizacja: 10:30
Autor: red
Żarów: Złote Gody
Fot. UM Żarów
Pięćdziesiąt lat temu ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Przysięgi do dnia dzisiejszego dochowali, świętując w gronie najbliższej rodziny jubileusz złotych godów.

Według jubilatów Elżbiety i Czesława Szykownych receptą na udane wspólne życie jest wyrozumiałość, cierpliwość i miłość. Dziś burmistrz Leszek Michalak odznaczył parę medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, które przyznawane są przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Małżonkowie zostali również uhonorowani dyplomami oraz obdarowani kwiatami i upominkami. Życzenia małżonkom złożyli burmistrz Leszek Michalak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Żarowie Beata Nejman oraz najbliższa rodzina.

– Jest dla mnie wielką radością i zaszczytem spotkać się z Państwem, aby wręczyć przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medale, wyrazić swoją wdzięczność i złożyć serdeczne jubileuszowe życzenia. Dziękuję za trud włożony we wspólnie przeżyte lata, za pracę na rzecz swoich rodzin, najbliższego otoczenia i całej naszej gminy. Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia wielu długich lat życia w jak najlepszym zdrowiu, zgodzie i pomyślności oraz zadowoleniu z dzieci i wnuków - składał życzenia dostojnym jubilatom burmistrz Leszek Michalak.

Państwo Elżbieta i Czesław Szykowni sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie 50 lat temu w żarowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Doczekali się 4 synów i 6 wnucząt.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group