Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 676
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubachów: Złoto dla schroniska

Czwartek, 30 października 2014, 14:32
Aktualizacja: 14:36
Autor: red.
Lubachów: Złoto dla schroniska
Fot. użyczone
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie zdobyło złote wyróżnienie, puchar oraz list gratulacyjny w ramach 54. Ogólnopolskiego Konkursu Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych.

- To już nasza trzecia nagroda, bowiem w 2012 roku otrzymaliśmy brązowe wyróżnienie, a w 2013 wyróżnienie srebrne. Tegoroczne złote wyróżnienie jest wielkim sukcesem dla schroniska, które jest jednym z najmłodszych członków Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i działa w branży turystycznej od 3, 5 roku - mówi Magdalena Urbańska, dyrektor placówki.

Rozdanie nagród odbyło się w dniach 24-26 października 2014 w sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi.

Schroniska, które wzięły udział w konkursie oceniane były pod kątem, jakości świadczonych usług noclegowych, bogactwa swojej oferty m.in.:
usług żywieniowych, transportowych, informacyjnych, turystycznych, różnorodności form spędzania czasu wolnego i rekreacji, estetyki
zagospodarowania obiektu i terenów zewnętrznych, a przede wszystkim pod kątem ilości przyjętych gości i udzielonych im noclegów.

- Rok temu marzyliśmy o złocie i marzenie to się spełniło. Jest to ogromny sukces. Zostaliśmy wyróżnieni w stopniu złotym, jako jedno z
nielicznych schronisk położonych na terenach wiejskich, gdzie rzadko dociera turysta indywidualny, a także mamy ograniczoną sieć połączeń komunikacji autobusowej. Czynimy wiele zabiegów promocyjnych, aby pozyskać naszych gości. Do tej pory schronisko odwiedziło ponad 6 tysięcy gości, udzieliliśmy ponad 14 tys. noclegów, przyjęliśmy mnóstwo grup zorganizowanych, zrealizowaliśmy wiele projektów, poznaliśmy fantastycznych ludzi i ich pasje. Właśnie nasi goście są dla nas największą nagrodą, dlatego że chętnie nas odwiedzają, zadowoleni wyjeżdżają, a przede wszystkim, że wracają i polecają nas znajomym. Za to bardzo dziękujemy. Dziękuję organowi prowadzącemu Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie - Urzędowi Gminy w Świdnicy za wsparcie i zaufanie oraz Pracownikom schroniska, bez których nie udałoby się stworzyć tak ciepłej atmosfery i wysokiego poziomu obsługi gości
- dodaje dyrektor schroniska Magdalena Urbańska.

W tej edycji konkursu nagrodzone zostały dwa schroniska działające na terenie byłego województwa wałbrzyskiego: SSM w Lubachowie oraz Schronisko Młodzieżowe w Świdnicy, które otrzymało srebrne wyróżnienie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group